טיסות לאילת

כשאנחנו רוצים לקחת פסק זמן מהחיים, לרוב נפטנז על חופשה לאילת – כי אם נודה באמת, אין על היעד הזה. מדובר ביעד שמשי, עם החופים הכי יפים בארץ, מגוון רחב של מלונות אטרקטיביים וכמויות מטורפות של אטרקציות שניתן לעשות. עם זאת, מדובר ביעד שלרוב האוכלוסיה דורש נסיעה של כ-4 שעות, אם לא יותר. לכן, אם אתם מעוניינים בחופשה קלה ומהירה, טיסה זו האופציה הטוב ביותר עבורכם. אנחנו כאן כדי לספר לכם קצת על אפשרויות הטיסה לאילת.

 

קצת פרטים על הטיסה לאילת

כמעט מדי שעה יוצאות טיסות לאילת משדה התעופה בן גוריון, אשר ממוקדם בלוד. החברות אשר אחראיות על הטיסות הללו כוללות את חברת אל על, חברת ישראייר וחברת ארקיע. משך הטיסה לרוב יהיה כ-50 דקות ויחסוך לכם נסיעה ארוכה לכל כיוון. מדובר באופציה מצוינת מכיוון שהתניידות בתוך העיר אילת היא קלילה – בין אם במוניות שנחשבות שם זולות מאד ובין אם בהליכה ברגל, מכיוון שהכל קרוב.

 

מתי להזמין טיסה?

יש כמה אפשרויות:

 

1.       הזמנה מראש

אם אתם יודעים על הטיסה הרבה זמן מראש, יכול להיות שהזמנה מוקדמת, גם אם מדובר בחודשים מראש, תחסוך לכם המון כסף. אם תתכוננו לכך ותהיו מודעים למבצעים שמוצעים לכם תוכלו אף לרכוש כרטיסים במחירים נמוכים של כ-90 שקלים לנוסע לכיוון.

 

2.       הזמנה בדקה ה-90

אם אתם זורמים והזמנתם את החופשה ממש בדקה האחרונה, יכול להיות שתוכלו למצוא באתרים מסוימים דילים לטיסות. כך, טיסות שלא התמלאו או ביטולים ברגע האחרון מובילים להורדת מחירים שעשויה לשחק לטובתכם. באופן זה, הספונטניות עשויה לחסוך לכם כסף.

 

3.       כרטיסים הלוך-חזור

אם אתם יודעים שאתם צפויים לחזור גם בטיסת חזור, הזמינו טיסה שכוללת גם את החזרה, וכך המחירים צפויים להיות נמוכים יותר.

 

לסיכום

טיסה לאילת זו אופציה מצוינת לחסוך זמן יקר שיוכל להיות מוקדש לחופשה הכיפית והנחוצה שלכם באילת. טיסה מהנה!